Saray Baymak Kombi Servisi

Saray Baymak Kombi Teknik Servisi, Saray semtinde Baymak marka kombi teknik servis hizmeti yanı sıra Ankara'nın tüm merkez bölgelerine servis hizmeti sağlıyor. Sektörde uzun süreler Saray ve Ankara genelinde siz değerli müşterilerimize Kombi Teknik Servisi hizmeti verdiğimiz gibi, Klima Tamiri - bakımı ve onarımı konularında da tüketicilerimizin servis konusunda hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Saray Baymak Kombi Servisi

Saray Baymak Kombi Teknik Servisi

Kombi markanız ne olursa olsun, kombi arızası için teknik servisimizi arayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Öncelikle siz değerli müşterimizin bilgileri çağrı merkezimiz tarafından alınarak servis formu oluşturulmaktadır. İsminiz, hangi marka ve hangi cihazınızın arızası olduğu, hangi ilçeden aradığınız, telefon numaranız gibi bilgiler istenerek arıza kaydınız 1-2 dk gibi bir süre içerisinde oluşturulmaktadır. Saray Baymak Kombi servisimizin çağrı merkezini iletişim numaramızdan arayarak arıza kaydı oluşturmanız durumunda, size en yakın semtten teknik ekibimiz 5 adet gezici servis aracından uygun olan ile ulaşım yaparak en kısa sürede Saray bölgesi içerisinde Baymak kombi arızalarınıza çözüm üretecektir.

Ankara Kombi Servisi

Baymak Kombi servisimiz haftanın her günü kesintisiz 08: 00 - 22:00 saatleri aralığında hizmet vermektedir. Saray Baymak Kombi Servisi hizmeti yanısıra Ankara merkez ilçe ve semtleri genelinde de kombi yıllık bakımı, kombi arızası çözümleri ve kombi tamiri hizmetleri vermektedir. Gezici servis aracımız ile kombi servisi ekibimiz size en kısa sürede adresinize gelerek cihazınızdaki tüm arızaları ?enler? doğrultusunda çözüme kavuşturacaktır. En iyi, en kaliteli ve en hesaplı şekilde; en iyi tamir ustaları ile, en uygun kombi tamir ücreti ile; tamir merkezimiz güvenli ve garantili hizmet sunmaktadır. Saray Baymak Kombi tamir servisimiz başta Saray bölgesi olmak üzere, Ankara?nın diğer semt ve bölgelerinde haftanın her günü kesintisiz hizmetini devam ettirmektedir.

Saray Baymak Kombi Bakım Onarım

Saray Baymak kombi servisimiz Baymak markası yanısıra diğer bütün marka kombiler için de teknik servis desteği sağlayıp uygun çözümler üreterek, kombinizin sağlam ve her zaman verimli çalışması için, en iyi kombi tamir servisimiz; kalıcı ve garantili hizmetleri ile tüm problemlere çare bulmaktadır. Saray Baymak kombi servisi olarak, teknik servis ekibimiz her zaman en etkin ve gerekli tamir hizmetini sunmaktadır. Temizlik ve bakım hususlarının rutin olarak yapılması kombinin kullanımını verimli hale getireceği gibi, kombi arızası belirtilerini ve nedenlerini hemen hemen ortadan kaldıracaktır. Kombi Bakımı yaptırarak, kombinin sürekli tasarruflu çalışması ve veriminin artmasını istiyorsanız; rahat ve sıcacık bir kış geçirmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Saray Baymak kombi tamir servisimizi aramanız yeterli olacaktır.

Kombi Servisi - Tamiri - Bakımı -10

Saray Baymak Garantili Kombi Tamir Servisi

Kombide meydana gelen arızaların tamiri esnasında yapılan teşhiste parça gerekliliği tanısı konmuş ise parça değişim işlemi gerçekleştirilebilir. Değişim yapılan kombi yedek parçaları için orjinal parçalar kullanılır. Değişen parçaya 1 yıl parça garantisi verilir. Maalesef sektörde bu yönde olumsuzluklarda yok değil. Halk tabiri ile muhtelif merdivenaltı çalışan servislerin orijinal parça yerine yan sanayi, sahte parça taktıklarına da servis ekiplerimiz çoğu zaman şahit olduğu gibi tüketicilerden de bu yönde şikayetler gelmektedir. Bu nedenle parça garantisi veren profesyonel çalışan Kombi Servisi firmaları ile iletişime geçmeniz her zaman faydanıza olacaktır. Firmamız yapılan işe ve değişilen parçaya 1 yıl parça garantisi vermektedir. Kombide bulunan arıza teknik ekipler tarafından giderildiği halde, aynı hususta arıza kısa bir zaman diliminde tekrar oluşmuş ise ve devamında servisimizi aradığınızda; hiç koşul aranmaksızın ve yeni bir ücret ödenmeksizin sorununuzu tamamen ortadan kaldırmak bizim görevimizdir. Kombinizde yedek parça kullanıldığı taktirde 1 yıl parça garantisi verilmektedir ve hiçbir şekilde müşterimizin mağduriyeti söz konusu olmamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Saray Baymak Kombi Servisi teknik servis elemanları müşterinin memnun kalmasını sağlamak için elinden gelen çaba ve gayreti gösterir. Bütün kombi arızaları için çağrı merkezimizi arayıp, arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. Elemanlarımız gerek uslübuyla gerekse davranışları ile her zaman güler yüzlü ve uzman teknik ustalarımızla kombi sorunlarına kesin çözümler sunmakta ve müşteriden yapılan hizmet için beğeni kazanabilmek adına elinden gelen gayreti ve çabayı göstermektedir.

Etiketler

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış