Garantili Hizmet

Günlük yaşantımız içerisinde sıcak su ve ısınma ihtiyacımızın karşılanması için kullanmakta olduğumuz araç ve gereçlerden birisi de kombiler ve petekler olmaktadır. Kombiler; evlerde, iş yerlerinde ve işletmelerde, kurumlarda ve kuruluşlarda ve daha birçok mekânda tercih edilmektedir. Kombi ve petek cihazlarının tercih edilmesinde birçok faktör önemli olmaktadır. Bunlardan bazıları ise şu şekilde olmaktadır: Kombiler kullanıcılarına bağımsız bir çalışma sağlamaktadır. Kullanıcılar diledikleri şekilde kombilerin ayarını değiştirebilmektedir. Küçük ebatta olan kombiler, fazla yer kaplamamakta ve bunun yanında duvara rahat bir şekilde monte edilebilmektedir. Bu cihazların ağırlığı ise fazla olmamaktadır. Kombilerin derecesini kullanıcı kendi isteğine göre ayarlayabilmektedir. Dolayısı ile bu cihazlar kullanıcı isteğine göre çalışır, kullanıldığı miktara göre de ödeme yaptırmaktadır. Ayrıca kombilerin otomatik kontrolleri oldukça kolay bir şekilde olmaktadır. Kombi cihazları kullanılırken istenilen odaların ve istenilen derecede ısıtılması yapılmaktadır ve bu sistemle de tasarruf için uygun adımlar atılmaktadır.

Kombi ve petek cihazları, tıpkı diğer araç ve gereçler gibi düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duymakta olan araç ve gereçler arasında bulunmaktadır. Kombilerin ve peteklerin rutin bir şekilde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Rutin bir şekilde bakımı yapılmakta olan cihazlar, ileride oluşabilecek birçok arızanın önüne geçmede büyük bir önlem olmaktadır. Sizler de cihazlarınızın bakımını zamanında yaptırarak birçok arızanın önüne önceden geçebilirsiniz. Sizler de kombileriniz ve petekleriniz için en iyi olan bir kombi servisini tercih etmelisiniz.

Kombiniz mi bozuldu? Kombi cihazınız mı arızalandı? İyi bir kombi servisini mi arıyorsunuz? Peteklerinizi yıkatmaya mı karar verdiniz? Sizlere en yakın olan bir kombi servisi mi arıyorsunuz? Kombi cihazınızda birtakım hata kodları mı mevcut? Kombinizden sıcak su alamıyor musunuz? Petekleriniz istediğiniz gibi ısıtmıyor mu? Peteklerinizin yarısı ısınıyor, yarısı ısınmıyor mu? Sizler için en uygun olan bir kombi servisi mi arıyorsunuz? Kombinizi mi tamir ettireceksiniz? Kombi tamiri kaç para olmaktadır? Kombinizin montajı mı yapılacak? Garantili olan bir kombi servisi mi arıyorsunuz?

Kombi tamir ve bakımında garantili hizmet veren bir kombi servisi olarak; sizler için her zaman en iyisi olan bir kombi servisi olmaktayız. Garantili kombi servisimizde çalışmakta olan elemanlarımız; yıllar süren deneyimi bulunmakta olan, alanında uzman ve usta olan ve işinin ehli olan kişilerden oluşmaktadır. Garantili kombi servisimizin vermekte olduğu hizmetler arasında: petek temizleme, kombi ve petek bakımı, onarımı, tamiri ve montajı gibi işlemler bulunmaktadır. Garantili kombi servisimiz; siz değerli müşterilerimiz için her zaman en uygun ve en ucuz olan fiyatları sunmaktadır. Garantili kombi servisimiz bu yönü ile siz değerli müşterilerimizin aile bütçesini düşünmekte ve siz değerli müşterilerimizin ev ekonomisini destekleyici nitelikte bulunmaktadır. Bunun ile birlikte kombi servisimiz; sahada bulunmakta olan servislerimiz sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimize en yakın olan bir kombi servisi olmaktadır. Kombi servisimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde oldukça kısa bir sürede kombi servisimizden hizmet almanız mümkün olmaktadır. Garantili kombi servisimiz; vermekte olduğu her hizmette öncelikli koşul olarak müşteri memnuniyeti gözetmektedir. Kombi servisimizin her hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üstelik kombi servisimiz; siz değerli müşterilerimize her zaman ve her iş için garanti vermektedir. Kombi tamir ve bakımında garantili hizmet vermekte olan kombi servisimiz, sizler için daima en iyisi olmaktadır. Sizler de hemen garantili kombi servisimiz ile iletişime geçerek, garantili hizmetlerimizden çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kombi servisimizin hizmeti kapsamında, hem rutin kontrollerinizde hem de herhangi bir arıza ile karşılaştığınız durumlarda sizlere sınırsız bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey kombi servisimize web sitemizden ya da telefon yolu ile arayarak iletişime geçmek, sorun ya da sorularınızı kombi servisimize iletmektir. Kısa bir süreç içerisinde kombiniz ile ilgili olan arızanızı gidermek ve tamirat için gelecek olan ekibimiz, tamir işlemini gerçekleştirmek için gerekli olan tüm ekipmanları ile hazır bulunmakta ve yapacağı işlemler kapsamında da işlerini usta bir biçimde yapmaktadır. Arızalı olan cihazınızı ustalarımız aynı sorunun ileride yeniden ortaya çıkmaması için tüm gayretlerini sarf edecek ve siz değerli müşterilerimize en iyi ve en uygun olan imkânları sunacaktır.

Kombi servisimiz, garanti süresi dolmuş tüm cihazlarınızın tamirini 1 (bir) yıl garantili vererek yetkili servislere nazaran çok daha uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Tamir olarak büyük beyaz eşya kategorisini ele almaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, sanayi tipi çamaşır makinesi ve sanayi tipi bulaşık makinesi, derin dondurucu, petek, kombi, fırın, iş yeri dolapları, ankastre, klima ve televizyonlarını tamirini yapıyoruz. Ancak televizyon kategorimize eski tüplü televizyonlar ne yazık ki dâhil olmamaktadır.

Kombi servisimiz, kombi markaları içerisinden hemen her kombi markasının tamiratına ve bakımına yer vererek sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Daimi eğitim yolu ile kendini her an geliştirmekte olan çalışanlarımız, sizlerin bizlerle irtibata geçmesi durumunda en kısa zamanda kombi servisiniz için hizmetinize gelecek ve sizlerin problemlerini giderecektir. Hiçbir marka ve model ayırt etmeksizin işinin ehli olan ustalarımız, cihazlarınızın tamirini en kısa zamanda yaparak sizlerin onayına sunacaktır.

Kombi servisi olarak; cihazlarınız ile ilgili herhangi bir sorunuz ya da cihazlarınız ile ilgili sorunlarınız olduğu takdirde ve kombi servisimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde, elemanlarımız sizlerin yalnızca birkaç dakikasını alacak sorularımızı yönelteceklerdir. Cihazınızın garantisinin dolup dolmamış olması sizlere sorulacaktır. Eğer cihazınızın garanti süresi dolmuş ise, servisimiz yetkili servislere göre sizlere mali açıdan daha uygun bir fiyat sunmaktadır. Üstelik bunun ile birlikte siz değerli kullanıcılarımıza tamir ettiğimiz cihazınız için de 1 (bir) yıl daha garanti veriyoruz.

Kombi servisimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde ilk olarak tamir merkezimizde cihazınıza dair bir arıza kaydı oluşturulacaktır. Oluşturduğumuz bu arıza kaydı sahadaki servisimize iletilecektir. İletiyi alan servisimiz en kısa zamanda evlerinize gelerek hasarlı olan cihazınızı yerinde tespit edecektir. Tespiti yapılan cihazınızın tamir bedeli siz değerli tüketicilerimize söylenecektir. Eğer bu aşamada hizmetimizi kabul ederseniz, cihazınız tamir edilecek ve tamir edilen her bir parça için de sizlere 1 (bir) yıl süre ile garanti verilecek ve bu durum (garanti) servis fişinize mutlaka eklenecektir.

Ancak eğer ücret konusunda bir anlaşamama durumu söz konusu ise ya da cihazınızı tamir ettirmekten vazgeçmişseniz, o zaman servisimiz sizlerden arıza tespiti için ücret talep etmektedir. Bu durum iş etiğimizin bir parçası halindedir. Elbette cihazınızı tamir ettirip ettirmemek siz değerli kullanıcılarımızın tercihinde bulunmaktadır. Sizlerin de bildiği üzere, her hizmetin bir karşılığı bulunmaktadır. Servisimizin öncelikli temennisi ise, hem sizlerin hem de sevişimizin mağdur edilmemesi ve karşılıklı memnuniyetin oluşmasıdır.
Siz değerli müşterilerimizde zaman kaybetmeden 444 28 46 numaralı telefonumuzu arayarak garantili kombi servisimize ulaşabilir ya da web sitemiz vasıtası ile garantili kombi servisimiz ile çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Garantili kombi servisimiz, siz değerli müşterilerimize yalnızca bir telefon ve bir web sitesi kadar uzaklıkta bulunmaktadır.

Etiketler

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış