Kombi Teknik Servisi

Soğuk geçmekte olan kış aylarında evlerimizde, iş yerlerimizde ve işletmelerimizde, kurumlarda ve kuruluşlarda ve daha birçok mekânda ısıtma ve sıcak su temin edebilmek için kombi ve petek cihazları tercih edilmektedir. Günümüzde doğalgaz kolay bir şekilde elde edildiği için kullanımı da yaygınlaşmıştır ve halen de yakıt tüketimi için sık tercih edilen bir gaz haline gelmektedir. Kolay bir şekilde elde edilebilen doğalgaz, kombi sistemlerinde kullanır hale gelmekte ve bu sebeple de doğalgazlı kombiler, insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bunun ile birlikte kombilerin tercih edilmesinde birçok faktör önemli bir rol oynamaktadır. Bunlardan bazıları ise şu şekilde olmaktadır: Kombiler boyut itibari ile ebatları küçük olan cihazlardır. Bu nedenle de kombiler fazla yer kaplamamakta ve duvara da çok kolay ve rahat bir şekilde monte edilebilmektedir. Kombiler kullanıcılarına bağımsız bir çalışma sağlamaktadır. Kombi kullanıcılarıistedikleri şekilde kombilerin ayarını değiştirebilmektedir.Kombilerin derecesini kullanıcı kendi isteğine göre ayarlayabilmektedir. Dolayısı ile bu cihazlar kullanıcı isteğine göre çalışmakta ve kullanıldığı miktara göre de ödeme yaptırmaktadır. Bunun ile birlikte, kombilerin otomatik kontrolleri oldukça kolay bir şekilde olmaktadır. Kombi cihazları kullanılırken istenilen odaların ve istenilen derecede ısıtılması yapılmaktadır ve bu sistemle de tasarruf için uygun adımlar atılmaktadır.

Günümüzde sık bir şekilde tercih edilmekte olan kombiler ve petekler, tıpkı diğer araç ve gereçler gibi periyodik bir şekilde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombilerin düzenli bir şekilde yıl içerisinde bir veya iki kez bakımının yaptırılması gerekli olmaktadır. Bunun için de kombi ve petek cihazlarınız için iyi olan bir kombi servisi tercih edilmelidir. Tam da bu noktada alanında en iyi olan kombi teknik servisi olarak devreye biz giriyoruz ve siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisi ve en uygunu olan kombi teknik servisimizi öneriyoruz.

Neden mi?

Kombi teknik servisi olarak; kombilerinizin ve peteklerinizin her türlü arızasında, bozulmasında, bakımında, montajında ve diğer tüm işlemlerinde sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kombi teknik servisi olarak; servisimiz bünyesinde çalışmakta olan elemanlarımız; alanında uzman ve usta olan, yıllardır deneyim sahibi olmakta olan ve her zaman işinin ehli olan kişilerden oluşmaktadır. Ustalarımız, siz değerli müşterilerimize her zaman büyük bir özen ile hizmetlerini vermektedir ve cihazlarınızın tamirini yapmaktadır. Kombi teknik servisi olarak; her zaman vermekte olduğumuz her hizmet kapsamında öncelikli olmakta olan prensibimiz: Müşteri memnuniyeti olmaktadır. Ustalarımız ve kombi teknik servisimiz, siz değerli müşterilerimize vermekte olduğu hizmeti büyük bir güler yüz ile ve profesyonellik çerçevesi içerisinde her zaman müşteri memnuniyetini gözeterek vermekteyiz. Bu zamana kadar vermekte olduğumuz tüm hizmetlerden müşterilerimiz daima memnun kalmıştır. Kombi teknik servisimizin vermiş olduğu hiçbir hizmetten memnun kalmayan hiçbir müşterimiz olmamıştır. Bu sebep ile de kombi teknik servisimiz her geçen gün daha da tercih edilen bir kombi teknik servisi haline gelmektedir. Sizler de en iyi olan bir hizmetten yana iseniz zaman kaybetmeden kombi teknik servisimiz ile çok kolay ve rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Kombi teknik servisimiz, siz değerli müşterilerimiz için her zaman en yakın olan kombi servisi olmaktadır. Şöyle ki; kombi teknik servisi olarak, sahada da servis bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz, kombi teknik servisimiz ile iletişime geçtiği takdirde sahadaki servisimizi sizlerin adresine yönlendirmekteyiz ve cihazlarınızın sorunlarını çözmekteyiz. Bu sebep ile de kombi teknik servisimiz her zaman sizlerin en yakınında bulunmakta olan bir kombi teknik servisi olmaktadır.
Kombi tamiri ne kadar? Kombi teknik servisi olarak, vermekte olduğumuz her hizmeti oldukça uygun fiyatlar çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Kombi teknik servisimiz, daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek, tüm hizmetlerimiz için siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun ve en ucuz olan fiyatları sunmaktadır. Kombi teknik servisimiz bu yönü ile siz değerli müşterilerimizin her zaman aile bütçesini düşünmekte ve ev ekonomisine destek olmaktadır. Kombi teknik servisimiz her zaman en iyi hizmetleri en uygun fiyatlara vermektedir. Sizler de en iyi ve en uygun olan bir kombi servisi arıyorsanız zaman kaybetmeden kombi teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi teknik servisimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde, kombi teknik servisimizde vermekte olduğumuz hizmetlere dair ve bu hizmetlerin ve de kombi tamiri gibi hizmetlerin ne kadar olduğuna dair daha detaylı bir şekilde bilgi alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Sizler de hemen kombi teknik servisimiz ile iletişime geçerek sizler için her zaman ayrıcalıklı olan bir kombi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kombi teknik servisi olarak; garanti süresi dolmuş olan her bir cihazın tamirini 1 (bir) yıl garantili vererek yetkili servislere göre çok daha uygun fiyatlar ile cihazlarınızın tamiriniyapmaktayız. Tamirini yapmakta olduğumuz cihazlar büyük beyaz eşyalar olmaktadır. Dolayısıyla; başta buzdolabı olmak üzere, çamaşır ve bulaşık makinası, derin dondurucu, sanayi tipi çamaşır makinası ve sanayi tipi bulaşık makinası, işyeri dolapları, petek, klima ve kombi, ankastre, fırın ve televizyonların tamirleri ile ilgilenmekteyiz. Televizyon kategorimize maalesef eski tüplü televizyonlar dâhil olmamaktadır.

Kombi teknik servisi olarak; kombi ve petek cihazlarınız ile ilgili herhangi bir sorununuzda, cihazınız ile ilgili bir arıza olduğunda ya da bilgi almak istediğinizde kombi teknik servisimize telefon ya da web sitemiz vasıtası ile ulaşabilmektesiniz. Bir sorun yaşayıp web sitemiz üzerinden bizlere ulaşan müşterimiz olduğunda, telefona bakan elemanlarımızın ilk olarak size yönelteceği soru cihazınızın garantisinin olup olmadığı şeklinde olacaktır. Eğer cihazınızın garanti süresi dolmuş ise, hemen bir arıza kaydı oluşturulur ve bu durum sahadaki servise kayıt yolu ile iletilir. Daha sonrasında ise, kombi servisi evinize gelmekte ve cihazınızın yaşatmış olduğu sorunu ve arızayı yerinde tespit ederek tamir bedelini siz değerli müşterilerimize söylemektedir. Eğer siz değerli müşterilerimiz, takdirleriniz doğrultusunda cihazınızın tamirini yapmamızı isterseniz, bize onay verirseniz, servisimiz arızalı olan cihazınızın tamirini yapacaktır. Ayrıca, değişen parça için de 1 (bir) yıl garanti verecektir ve bu durum servis fişine mutlaka yazılacaktır. Aksi bir durum söz konusu olduğunda ise; yani eğer servisimiz evlerinize gelmiş ve arızayı tespit etmiş olmasına rağmen, müşterilerimiz cihazını tamir ettirmekten yana değilse ya da bu cihazın tamiri için söylenmiş olan fiyatta herhangi bir uyuşmazlık olduğu takdirde, evlerinize gitmiş olduğumuzdan ve meydana gelmiş olan arıza ile ilgilenmiş olup arıza tespitini yapmış olduğumuzdan sizlerden servis ücreti talep etmekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere; verilmekte olan her hizmetin bir karşılığı bulunmaktadır.

Kombi teknik servisi ile nasıl iletişime nasıl iletişime geçebilirim?
Kombi teknik servisimiz ile iletişime geçmek siz değerli müşterilerimiz için oldukça kolay ve rahat bir şekilde olmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de hemen 444 28 46 numaralı telefonu arayarak kombi teknik servisimize ulaşabilir ya da web sitemiz vasıtası ile kombi teknik servisimize çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sizler de her zaman ayrıcalıklı olan bir kombi teknik servisinden yana iseniz, zaman kaybetmeden kombi teknik servisimiz ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış